Slide-1 Slide-2 Slide-3

Požární ochrana

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

Koordinátor BOZP na staveništi

 • O nás

   

  Jsme firma, která zaměstnává odborníky s dlouhodobou praxí v oborech BOZP, PO, hygieny práce a personalistiky. V rámci technickoorganizační činnosti provádíme poradenskou činnost v souladu s příslušnými zákonnými předpisy.

  Nabízíme zcela komplexní zajištění všech vašich

  Číst dál...  
 • Podporovaná osoba

   

  Získejte zdarma vzdělávání v oblasti BOZP, PO, hygieny práce, personalistiky a požární ochrany
  na úrovni odborné způsobilosti.

  Staňte se podporovanými osobami v rámci Grantového projektu EU - podpora dalšího vzdělávání v rámci globálního grantu CZ.1.07/3.2.04/04.0013.

  Číst dál...  
 • Kontakt

   

  BEPPO agence s.r.o. Pionýrská 251/19
  602 00 Brno

  IČ: 291 99 417
  +420606755556

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podporovaná osoba

Získejte zdarma vzdělávání v oblasti BOZP, PO, hygieny práce, personalistiky a požární ochrany na úrovni odborné způsobilosti.

Staňte se podporovanými osobami v rámci Grantového projektu EU - podpora dalšího vzdělávání v rámci globálního grantu CZ.1.07/3.2.04/04.0013.

Je vytvořen nadstavbový vzdělávací program, který bude zaměřen na rozsáhlou škálu pracovišť včetně jejich rizikovosti. Jedná se o doplnění znalostí, které organizace i fyzické podnikající osoby nezbytně potřebují. Je vytvořen vzdělávací systém pro požární ochranu s ohledem na zpracování detailních podkladů, upravujících povinnosti na tomto úseku, které jsou nedílnou součástí jejich řídící, hospodářské nebo jiné činnosti.

Výukový program obsahuje grafické zpracování tabulek a grafů, diagramů, sloužících k řešení požární bezpečnosti a i bezpečnosti práce. Dalšími výstupy projektu je i prezenční výuka (s obsahem výkladu, úkoly a testy) a nové vzdělávací materiály (skripta), které frekventanti obdrží zcela zdarma. Cílem projektu je zvýšit u cílové skupiny úroveň bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, včetně ochrany životního prostředí, docílit tím zároveň i vyšší úroveň kultury práce a pracovní pohody s vytvořením podmínky pro zavedení integrovaného systému řízení a dosažení tak prestižního postavení na obchodním trhu.

hlavicka_3.png